KONST / Litografier / Färglitografi 13342215
nr 1334 2215
Carsten Regild
(1941-1992), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 91/100, daterad -88. Motivet: 51x38 cm
Carsten Regild, svensk målare född 1941, död 1992.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:33:34
500 kr